in , ,

Без шешир и во костим за капење: Харис Џиновиќ го немате видено во вакво издание (фото)

Пејачот Харис Џиновиќ кој е познат по своите хитови, стана препознатлив и по својот впечатлив изглед. Имено, пејачот секогаш може да го видиме со шешир на главата, кој стана и негов заштитен знак.

Можеби многу мал дел од публиката го памети пејачот без овој моден додаток, а една стара фотографија го покажа Џиновиќ во несекојдневно издание.

На социјалните мрежи се појави фотографија на која пејачот е без шешир и во костпим за капење, па можеби многумина не би  го препознале.

Еве како некогаш изгледал познатиот Харис.

https://www.instagram.com/p/BjwuvgjAlzA/?utm_source=ig_web_copy_link

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Важи за една од најзгодните жени, а Јована Јоксимовиќ без шминка изгледа вака (фото)

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 17 АВГУСТ 2020 ГОДИНА