in , ,

Шехерезад и Онур на мета на критики: Парот прослави 11 години брак, а сите имаа само една забелешка

Брачниот пар Бергузар Корел и Халит Ергенч кој ја освои публиката со улогите во „1001 ноќ“, неодамна прославија 11 години брак.

Актерката на својот сакан му честиташе така што објави заедничка фотографија, а во описот цитираше љубовна поезија, а тој неа ја однесе на двонеделно крстарење.

https://www.instagram.com/p/CDmRCB_p7lo/?utm_source=ig_web_copy_link

Познатиот пар планира поголемиот дел од времето да го помине во Бодурм во кругот на семејството и пријатели, но следбениците им забележаа само една работа.

„Убаво е да се види дека луѓето се сакаат, но претераа. Посебно затоа што нивниот син е со нив додека страсно разменуваат нежности“, изјави еден очевидец.

https://www.instagram.com/p/CDWOampJOD0/?utm_source=ig_web_copy_link

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ШИШКИ – ДА ИЛИ НЕ? ПРЕДНОСТИ И МААНИ НА ОВАА ФРИЗУРА

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 13 АВГУСТ 2020 ГОДИНА