Замисли одиш на работа рано на сабајле и денот ти започнува вака!


Ако денот по утрото се познава, подобро дечково да се врати дома да го преспие цел ден.

Извор: motika.mk

Previous Човек намали скоро 90 килограми за помалку од една година за да може да се вози на ролеркостер
Next СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА 8-9 АВГУСТ 2020 ГОДИНА

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *