Е ова се сложни комшии! Си направиле заеднички базен


Тешко дека ќе најдете пример во светот за посложно маало од ова!

Извор: motika.mk

Previous Овој господин со големо срце и го разубави денот на македонската дива Калиопи (видео)
Next СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 6 АВГУСТ 2020 ГОДИНА

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *