in , , , ,

Јелена Карлеуша и Северина во иста модна комбинација – на која подобро и стои?

елена Карлеуша и Северина Којиќ важат за едни од најголемите ѕвезди, но и модни инспирации кога е во модата прашање.

Секоја на свој начин е оригинална кога станува збор за стајлинг.

Бидејќи туфните се секогаш во мода и може да ги комбинирате на повеќе начини, овој пат Јелена Карлеуша и Северина се облекоа во иста модна комбинација.

Станува збор за летен  комбинизон – шорц  и апсолутно е хит кај дамите со стил.

Ова модна комбинација Карлеуша ја дополни со шешир  и модерни очила за сонце, додека пак Северина ја дополни со очила и модерна торба.

Еве како изгледаат двете диви во иста модна комбинација, па сами процените на која подобро и стои.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Традиција си е традиција: Сестрите на невестата го тестираат

Освежителен сок од лубеница за овие топли денови