in

Малата Ива од Кичево стана хит на социјалните мрежи откако растури на хитот на Гавазова

Малата Ива од Кичево стана хит на социјалните мрежи откако растури на хитот на Гавазова

Ива има само 4 години а веќе е славна! Спиеш ли мирно Сузана Гавазова?

Извор: motika.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Северина јавно му упати честитка на својот сопруг Игор Којиќ, а веднаш следеше коментар и од македонската пејачка

Како Македонец оди на продолжен викенд во Охрид?