Како Македонец оди на продолжен викенд во Охрид?


И цел пат до Охрид тема на муабет е дали заборавиле да ги земат паштетите.

Извор: motika.mk

Previous Малата Ива од Кичево стана хит на социјалните мрежи откако растури на хитот на Гавазова
Next Дали познатите 10.000 чекори на ден се доволни за да изгубите вишок килограми?

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published.