in , ,

Споделија со јавноста: Вака изгледаше моментот кога Бруклин Бекам ја запроси саканата (фото)

Ако се прашувате како изгледаше моментот кога 21-годишниот Бруклин Бекам клекна пред Никола Пелц, имате среќа. Младата двојка во истиот момент објави фотографии на своите социјални мрежи.

„Не можам да замислам живот без тебе, ме тераш да се чувствувам посебен и правиш да се смеам цело време. Јас секогаш ќе се грижам за тебе и секогаш ќе те поддржувам “, напиша Бруклин Бекам во својата објава.

https://www.instagram.com/p/CDLjAg9hoy2/?utm_source=ig_web_copy_link

Прстенот за веридбата што Бруклин Бекам и го даде на својата вереница, наводно, вреди скоро три милиони, а свадбата е закажана за 2021 година. Никола Пелц и Бруклин Бекам почнаа да се гледаат романтично, во втората половина на минатата година, а тоа го открија на јавноста во јануари. Никола Пелц се пресели со своето момче по само пет месеци врска.

https://www.instagram.com/p/CDLjG8Ll21n/?utm_source=ig_web_copy_link

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СИТЕ НЕШТА КОИ ДЕНЕС ТЕ БОЛАТ, УТРЕ ЌЕ НАПРАВАТ ПОСИЛНА ЛИЧНОСТ

Џамбо Агушев му свиреше на увце: Вака Перо Антиќ го славеше 38-от роденден (фото)