Не е толку совршена како што изгледа: Џенифер Лопез го покажа целулитот (фото)


Популарната поп дива Џенифер Лопез претходната недела наполни 51 година и покажа дека годините не и можат ништо.

Згодното тело, струкот и мускулите се нејзин заштитен знак и секогаш ги истакнува кога има прилика за тоа. Меѓутоа на последните фотографии, Џенифер без комплекси ги покажа своите несоврешности.

Поп ѕвездата е фотографирана на игралиште за голф во друштво на својот свршеник, Алекс Родригез.

Тие изгледале одлично расположени. Џенифер за оваа прилика облекла маица и здолниште за голф, додека пак Алекс носел бела маица и панталони.

Меѓутоа, она што го привлече вниманието се нозете на пејачката на кои се гледа целулитот.

Со ова Џенифер покажа дека нема комплекси да ги покаже своите несовршености.

фото: профимедиа/гуливергетиимагес

Извор: srekja.mk

Previous Зборови кои треба да си го повторуваме секогаш кога имаме лош ден…
Next Наутро се будите без волја? Неколку работи кои мора да ги направите за денот да не ви почнува лошо

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *