in ,

ЕСПАДРИЛИ – ОМИЛЕНИТЕ ЛЕТНИ ОБУВКИ НА ПОЗНАТИТЕ ДАМИ

Кејт Мидлтон и кралицата Летисија ги обожаваат и се неизоставен дел од нивните летни стајлинзи. Еспадрилите полека но сигурно го освоија модниот свет

И ова лето, епсадрилите се клучно парче кога се во прашање обувките. Во секакви модели, од оние едноставните во една боја, до оние со интересни принтови и форми. Ова лето ќе биде забележано по нивната доминација во модниот свет, тие се удобни и се вклопуваат во секој стајлинг.

Повеќе ќе најдете на наредниот линк: ЕСПАДРИЛИ – ОМИЛЕНИТЕ ЛЕТНИ ОБУВКИ НА ПОЗНАТИТЕ ДАМИ

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Елена Ристеска, Каролина Гочева, Снеже Велков по овој повод упатија честитки на адреса кај Панчо од „ДНК“ (фото)

СИТЕ НЕШТА КОИ ДЕНЕС ТЕ БОЛАТ, УТРЕ ЌЕ НАПРАВАТ ПОСИЛНА ЛИЧНОСТ