in ,

Перо Антиќ му остави коментар на Душко Тошиќ откако тој покажа како го минува времето во карантин (фото)

Додека пејачката Јелена Карлеуша ужива на одмор во луксузен ресорт во Турција заедно со ќерките, нејзиниот сопруг, фудбалерот Душко Тошиќ по вторпат е во карантин откако започна пандемијата со коронавирус.

Само овој пат, наместо во Србија тој е во Гванжу – Кина каде се врати поради професионалниот ангажман.

Таму важат строгите мерки за заштита од вирусот, па тој по слетувањето мораше да се изолира.

Повеќе видите на наредниот линк: Перо Антиќ му остави коментар на Душко Тошиќ

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Столе Стоилов откри пред јавноста како изгледаше денот на неговата венчавка (фото)

Научниците направија маска која ги неутрализира молекулите на корона вирусот (видео)