in ,

ПОДГОТВЕНИ ЗА ЛЕТОТО – 6 ОДЛИЧНИ ПРАКТИЧНИ BEAUTY ТРИКОВИ

Потребен ви е поголем или помал број на бикини? Сакате да направите совршена фотографија под вода? Погледнете ги следните трикови..

Сите идеалени камуфлажи кон кои сме склони најчесто излегуваат на површина во летниот период. Било да се работи за сокривањето на вишокот килограми под гардеробата или сокривањето на несовршеностите на лицето под шминката.
Ви донесуваме неколку едноставни трикови како ова лето да бидете подготвени во секој момент со помош на овие креативни трикови.

Погледнете го сето тоа на нередниот линк: 6 ОДЛИЧНИ ПРАКТИЧНИ BEAUTY ТРИКОВИ

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 27 ЈУЛИ 2020 ГОДИНА

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 28 ЈУЛИ 2020 ГОДИНА