in , ,

Ваква колешка секој би посакал: Елена Ристеска на колегите им прати подароци (фото)

Елена Ристеска неодамна започна и свој нов бизнис поради кој пеењето го стави во втор план, а засега одлично и оди.

Имено, како што е познато, пејачката неодамна лансираше машки и женски парфем од нејзината козметичка линија „ЕРА“.

-Последниве две макотрпни години посветени на мојот бренд „Era cosmetics“. Едвај чекам да ви го претставам она поради кое ја ставив привремено во втор план музиката, кажа Елена.

Исто така, од неодамна има и онлајн продажба на парфемите на Ристеска.

Меѓутоа, секој би посакал колешка како Елена. Пејачката неодамна ја почести Каролина Гочева и прати подарок со својот парфем.

Тогаш таа се огласи на својот „Инстаграм“, па и се заблагодари на колешката и пријателката.

По, Гочевам подароци од Елена добија и Дарко Димитров, Тамара Тодовеска,  Иво Јанковски, Александар Тарабунов кој истакна дека парфемот е многу добар и светски.

Веруваме дека Елена ќе постигне голем успех во новиот бизнис, а оние кои ќе ги купат парфемите дали за себе или за подарок, ќе бидат презадоволни и редовни корисници.

фото: Инстаграм

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ова семејство им остава бакшиш на келнерите од 500 долари: Зад нивниот гест се крие тажна приказна

Босилек – уникатен зачин и силен лек