in ,

НОВАТА ОМИЛЕНА ФРИЗУРА НА ПОЗНАТИТЕ – ЏЕЈ ЛО И АРИАНА ГРАНДЕ ЈА ОБОЖАВААТ

Супер кул и модерна – Оваа фризура се прави брзо и идеална за летниот период

Трендовите кај фризурите постојано се менуваат, па така многу често сме сведоци на некои заборавени трендови кои повторно се враќаат на модната сцена. Овој пат се работи за „вселенските пунџи“ односно две пунџи заврзани над ушите, по една на секоја страна.

Оваа фризура многу брзо ги освои познатите дами помеѓу кои Џеј Ло и Ариана Гранде.

За повеќе кликнете на наредниот линк: НОВАТА ОМИЛЕНА ФРИЗУРА НА ПОЗНАТИТЕ – ЏЕЈ ЛО И АРИАНА ГРАНДЕ ЈА ОБОЖАВААТ

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Честитки за Столе Стоилов и неговата избраничка: Сега е женет човек, а наскоро ќе стане и татко (фото)

Што се случува со телото кога редовно одите на масажа?