in , ,

Синот на Гоца Божиновска кој е во врска со Бојана Родиќ го знаете, а еве ја и ќерката која е копија на мама (фото)

Пејачката Гоца Божиновска има три деца. Првата ќерка ја доби со Раде Вучковиќ, a станува збор за пејачката Јелена Вучковиќ.

Речиси секој го познава нејзиниот син Мирко, кој го доби во бракот со Зоран Шијан, а во последно време Мирко е актуелен во медиумите преку неговото пријателство со Вељко Ражнатовиќ и неговата врска со сестрата на Богдана Ражнатовиќ, Бојана Родиќ.

Гоца неколкупати истакна дека е многу горда на својата помлада ќерка Зорана, која е помалата сестра на Мирко.

Зорана е многу скромна и не сака премногу да биде изложена во јавноста, а Гоца еднаш рече дека добила работа веднаш по колеџ и дека е многу вредна, но и десна рака во домаќинството.

Како и да е, Зорана млада и атрактивна девојка и многу потсетува на нејзината мајка Гоца.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 21 ЈУЛИ 2020 ГОДИНА

Едноставни трикови: Со помош на овие совети ќе ја одберете најсочната и највкусна лубеница