Ќерката на Жељко Самарџиќ е млада пејачка која постојано го менува имиџот (фото)


На неа и се допаѓа малку поинаков музички правец во однос на оној што го промовира нејзиниот татко, но спеак ги наследила неговите гени.

По изглед се разликува од многу шаблони што, за жал, ги следат голем број нејзини врсници во Србија.

View this post on Instagram

?

A post shared by Minja Samardzic (@minjamcfly) on

Наследничката на Жељко честопати го менува својот имиџ, папостојано е во ново издание на социјалните мрежи.

Освен музиката, таа многу обожава животни и на нејзиниот Инстаграм има многу фотографии со миленичиња.

Извор: vistina.com.mk

Previous Овие три хороскопски знаци најмногу уживаат кога се сами
Next СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 20 ЈУЛИ 2020 ГОДИНА