in ,

Лидија Вукиќевиќ и Јелена Карлеуша во исто бикини – на која подобро и стои?

Пејачката Јелена Карлеуша и Лидија Вукиќевиќ се доста активни на „Инстаграм“ и знаат како да бидат во центарот на вниманието.

Секако, секоја на свој начин, едната со провокативни и разголени објави, другата со својот сексапил и згодно тело за нејзините години.

Нивните објави имаат голем број на лајкови и коментари.

Меѓутоа, сега двете ѕвезди го привлекоа вниманието така што се облекоа во исто бикини.Имено, и Јелена и Лидија носат бикини во зелена боја, а дури имаат и исти зелени патики.

Карлеуша позира на велосипед, а Лидија на столица.

Која повеќе ви се допаѓа?

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Во иднина и лисиците ќе бидат домашни животни?

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 21 ЈУЛИ 2020 ГОДИНА