in ,

(ФОТО) КРАЛИЦАТА ЛЕТИСИЈА ВО УРБАН ШИК СТАЈЛИНГ КОЈ ЌЕ ЈА ВООДУШЕВИ СИТЕ ДАМИ

Шпанската кралица ги воодушеви сите вљубенички на модата со својот стилски избор кој е спој од урбан шик и удобност

Кралицата Летисија од Шпанија и кралот Фелипе VI во рамките на турнеата во покраините на својата земја, го посетија средновековниот манастир во Сант Круз де ла Серос во Хуеска.

Повеќе видите на наредниот линк: (ФОТО) КРАЛИЦАТА ЛЕТИСИЈА ВО УРБАН ШИК

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ДЕНЕС Е СВЕТСКИ ДЕН НА ТЕТОВАЖИТЕ – ЕВЕ НЕКОЛКУ ИНТЕРЕСНИ ФАКТИ ЗА НИВ

„Солзи сами капат“: Весна Бејби Петрушевска со емотивна порака за синот кој се сели во САД!