in , , ,

Роденденот на Игор Џамбазов не помина без торта и дување свеќи, а за тоа е заслужна неговата Илина (фото)

Игор Џамбазов вчера наполни 57 години, а роденденот на помина само со честитки по социјалните мрежи.

Всушност, годините и не се толку вакви кога на срцето ти е убаво од љубов.

За Игор тоа периодов го прави саканата Илина која за неговиот роденден не заобоколи тој да има тората, а на неа свеќи со бројот 57 кој ги дуваше.

Која била желбата што ја замислил, знае само тој, а ние му посакуваме што побрзо да му се исполни!

Инаку, Игор и Илина се во врска извесен период, а својата љубов постојано ја покажуваат пред очите на јавноста преку Инстаграм. Стационирани се во Дојран каде Игор се наоѓа од прогласување на пандемија во земјта.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ШТО ЌЕ МУ СЕ СЛУЧИ НА ВАШЕТО ТЕЛО АКО НАЕДНАШ ПРЕСТАНЕТЕ ДА ПИЕТЕ КАФЕ?

Поранешните партнерки на Џони Деп тврдат дека тој не би удрил жена