in , ,

Милица Павловиќ прележала корона без никој да знае – еве како се чувствува сега!

Српската пејачка Милица Павловиќ откри дека прележала корона и откри како сега се чувствува.

Таа вели дека од моментот кога дознала дека е заразена со корона верувала дека се ќе биде добро.

„Би им порачала на луѓето да работат на својот иминитет, обавезно витамин Ц, витамин Д, а  многу е важна психата. Да, јас прележав корона, точно е, од првиот ден кога имав температура си реков на себе: „Океј, одиме да го прележиме ова“, изјави пејачката за „ХИТ ФМ радио“ која сега е негативна на корона.

„Се изолирав, не правев некоја голема врева или маркетинг, ниту пак барав помош. Се хранев здраво и се’ тоа заврши добро“ истакна Милица.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Како друг човек: Мики Црнокрак извади фотографија од архива – ќе го препознаете ли во вакво издание? (фото)

Детаљ број 1 за летниот период – ова е најженствениот моден додаток