in ,

Детаљ број 1 за летниот период – ова е најженствениот моден додаток

Шеширот од слама е најзаводливиот елемент на женската летна гардероба, осмислен да штити од сонце, но и да привлекува внимание.

Освен на плажа, овој моден додаток лесно се вклопува и во урбаниот стил, за прошетка со партнерот, кафе со пријателките или за дружење во природа.

За повеќе кликнете на наредниот линк: ова е најженствениот моден додаток

Извор: точка.мк

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Милица Павловиќ прележала корона без никој да знае – еве како се чувствува сега!

(ФОТО) РОМАНТИЧНИ ФРИЗУРИ КОИ ИЗГЛЕДААТ КАКО ДА НЕ СТЕ ВЛОЖИЛЕ ПРЕМНОГУ ТРУД