in , ,

Минимализам и без многу детали: Вака изгледа домот на Дара Бубамара (фото)

Дара Бубамара им посака на фановите добро утро со видео од нејзиниот дом и покажа дел од ентериерот на луксузниот стан.

Познато е дека Дара сака скапи, добри и брзи автомобили, луксузен живот, како и дека не се грижи многу за злобните јазици и приказни, а исто така знаеме дека обожава бело.

Повеке ќе најдете на наредниот линк: Вака изгледа домот на Дара Бубамара (фото)

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Меган Маркл е повторно бремена: Актерката и принцот Хари чекаат второ дете? (ФОТО)

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 15 ЈУЛИ 2020 ГОДИНА