in ,

Тазе снашката на Бекам е ќерка на милијардер, а еве што јавно објави Викторија за неа

Бруклин Бекам, 21 годишниот син на Викторија и Дејвид Бекам, се сврши со саканата Никола Пелц. Тие се во врска од крајот на 2019 година, а таа е четири години постара од него и професионално се занимава со глума.

Неговата мајка, познатата Викторија Бекам ја сподели среќната вест на нејзиниот Инстаграм профил.

Таа објави фотографија на која Бруклин и Никола се бакнуваат, а на нејзината рака се гледа и свршеничкиот прстен.

https://www.instagram.com/p/CCgQlxdJj5D/?utm_source=ig_web_copy_link

– Највозбудливите вести! Не можеме да бидеме посреќни, затоа што Бруклин Бекам и Никола Пелц ќе се венчаат! Ви посакуваме многу љубов и доживотна среќа. Сите ве сакаме многу – напиша Викторија.

Инаку, Никола е ќерка на американскиот милијардер Нелсон Пелц, а неговото богатство е проценето на 1,3 милијарди британски фунти и е многу поголемо од богатството на Бекам, кое беше проценето на 350 милиони фунти минатата година.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Видеоиграта Super Mario Bros. од 1985 година продадена на аукција за 114.000 долари

Ова е најзгодната медицинска сестра на планетата – кога ќе ја соблече униформата, предизвикува големо внимание…