in , ,

Ова е најзгодната медицинска сестра на планетата – кога ќе ја соблече униформата, предизвикува големо внимание…

Лорен Дрејн вели дека понекогаш работи и повеќе од 12 часа на ден.

Лорен е фитнес инфлуенсер – на социјалната мрежа Инстаграм ја следат 4 милиони луѓе и будно ги следат нејзините совети за исхрана и вежбање.

Многумина од нив уживаат и во нејзините голи фотографии и извајана фигура.

За повеќе кликнете на наредниот линк: Ова е најзгодната медицинска сестра

Извор: tocka.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Тазе снашката на Бекам е ќерка на милијардер, а еве што јавно објави Викторија за неа

За првпат пред очите на јавноста: Семејството Ражнатовиќ гордо го покажа бебето Жељко (фото)