in , ,

По четири години ги закопаа „воените секири“: Се смирија Анџелина Џоли и Бред Пит!

Анџелина Џоли и Бред Пит ги закопаа „воените секири“ и одлучиле заедно да побараат помош од психотерапевт за тоа како заедно да учествуваат во воспитување на своите шест деца.

„Дефинитивно им беше потребна помош околу надминување на битката за старателството и како Бред повторно да биде татко на своите деца. Бидејќи децата се повозрасни не им претставува проблем да се оделат од Анџелина на некое време“ вели избор за „People“.

Потсетуваме, во 2016, холивудскиот пар најави дека се разведува и ја изненади јавноста.

Инаку, неодамна медиумите пиуваа дека Бред Пит по четири години првпат бил виден пред домот на Анџелина.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

НАЈСМИРЕНИТЕ ЗНАЦИ ВО ЗОДИЈАКОТ – КАКО ДА СТАНЕТЕ КАКО НИВ?

Црната страна на белото чоколадо: Еве зошто не треба да им го давате на децата