in ,

И се може: Лила и кога одмора печали (фото)

На нашата позната ТВ водителка Лила Филиповска и се смачи да седи во Скопје откако почна летото, па ги спакува куферите и му ја дувна надвор од границите на земјата.

За неа, море си е море и моментално ужива во луксузен хотел во соседна Албанија. Ама Лила и кога одмора може да заработи.

Повеќе прочитајте на наредниот линк: Лила и кога одмора печали

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ЗА ЗДРАВ ПОЧЕТОК НА ДЕНОТ – 5 КОРИСНИ СОВЕТИ

Игор Џамбазов е пред времето – има селфи со Здравко Чолиќ од пред 42 години (фото)