in , , , ,

Дворот на Сека Алексиќ остава без здив: Палми, базен, совршен екстериер од нејзиниот домашен тропскио рај (фото)

Пејачката Сека Алексиќ со години ужива во љубовта со сопругот Вељко Пиљикиќ, а нивните синови Јаков и Јован внесоа посебна среќа во нивните животи. Сека никогаш не криеше колку сака деца и колку нејзиното семејство значи за неа, и дека сака најмногу посветува време поминува со нив.

Бидејќи пред неколку месеци го роди помалиот син Јован, таа не работи, но е посветена на децата, а честопати споделува момнетиод приватниот живот со своите фанови на социјалните мрежи.

За повеќе кликнете на наредниот линк: Дворот на Сека Алексиќ

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Игор Џамбазов е пред времето – има селфи со Здравко Чолиќ од пред 42 години (фото)

Се прослави како Кокан во „Породично благо“, а еве како изглед денес (фото)