(ФОТО) ПАНТАЛОНИТЕ СО РАМЕН КРОЈ СЕ ЗАДОЛЖИТЕЛНО МОДНО ПАРЧЕ – А ОВА ЛЕТО СЕ ТОТАЛНО ‘ИН’


Панталоните со рамен крој се модно парче кое морате да го поседувате во вашиот плакар затоа што ќе можете да го носите преку целата година, а ова лето се на врвот на модната сцена

„Цевка“ панталоните, или оние кои ја пратат линијата на нозете полека заминуваат во модната историја а на нивно место доаѓа по комфорна и опуштена алтернатива а тоа се широките панталони со рамен крој. Ова лето особено ги обожаваме затоа што се удобни и изгледаат кул во било каков стајлинг, било да се одлучите за елегантна варијанта со потпетици и некоја шик кошула или во опуштен кежуал изглед со маица и патики.

Повеќе видите на наредниот линк: ПАНТАЛОНИТЕ СО РАМЕН КРОЈ СЕ ЗАДОЛЖИТЕЛНО МОДНО ПАРЧЕ

Извор: srekja.mk

Previous СЕ ЧУВСТВУВАТЕ ДЕПРИМИРАНО? – ОВИЕ АКТИВНОСТИ ЌЕ ВИ ГО ВРАТАТ ДОБРОТО РАЗПОЛОЖЕНИЕ
Next Викторија Лоба за малку ќе настрадаше на снимање: Пејачката за влакно избегна несреќа?! (ФОТО)

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published.