in , ,

Викторија Лоба за малку ќе настрадаше на снимање: Пејачката за влакно избегна несреќа?! (ФОТО)

Викторија Лоба неодамна стана заштитно лице на еден нов бренд на костими за капење.

По тој повод пејачката снимаше рекламна фотосесија во Охрид, а на снимањето на самиот едиторијал за влакно избегна фатална несреќа.

Имено, на русокосата убавица и се случи незгода, кога ветерот турна  една од конструкциите која за малку ќе паднеше врз неа. Но, Лоба покажа дека во нејзините вени навистина тече руска крв, па храбро и сталожено, наместо да избега, за миг се сврте и ја задржа истата.

Овој момент го „улови“ една од камерите, па видеото виртуелно се прошири на социјалните мрежи каде во моментов е едно од најгледаните.

Инаку, линијата за костими за капење на брендот во кои Лоба позира и фотографиите ги објави на Инстаграм ја истакнува  нејзината идеална форма и совршена фигура.

Интересно е и тоа што костимите носат имиња на острови, па така Лоба, а и сите што ќе ги набават, можеби ова лето не ќе можат да ги посетат, но затоа наместо тие на нив,  Миконос, Барбадос, Сејшели… ќе ги носат на себе.

За да го погледнете видеото кликнете на наредниот линк: Викторија Лоба

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

(ФОТО) ПАНТАЛОНИТЕ СО РАМЕН КРОЈ СЕ ЗАДОЛЖИТЕЛНО МОДНО ПАРЧЕ – А ОВА ЛЕТО СЕ ТОТАЛНО ‘ИН’

„Бекстејџ“ во домот на Влатко Илиевски – овде 33 години живееше македонскиот пејач (видео)