in

Стар воз заглавен на мост – мештаните од него направиле луксузен хотел (фото)

Ова е феноменална атракција која што туристите многу често ја посетуваат.

Хотелите во возовите или пак направени на мостови не се новост, но во Јужна Африка се прават псоледните подготовки за отворање на навистина фасцинантното место за одмор – хотел Кругер Шалати на реката Сејба.

Повеќе видите на наредниот линк: Стар воз заглавен на мост

Извор: точка.ком.мк

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Вистинска дама на плажа: Вака изгледа мајката на Парис Хилтон (фото)

Одлична комбинација: Кекси од чоколадо и кикирики без шеќер