Со душа го чекаше овој момент: Честитки пристигнуваат на адреса кај Елена Ристеска, а меѓу нив и онаа на Каролина


Македонската пејачка Елена Ристеска освен тоа што може да пофали со  музичка кариера, сега може да се пофали и со нов бизнис на кој е особено горда.

Имено, пејачката неодамна лансираше машки и женски парфем од својата козметичка линија „ЕРА“. Елена во една прилика за „Бекстејџ“ истакна дека рекламната кампања ја работела во кампањи.

-Последниве две макотрпни години посветени на мојот бренд „Era cosmetics“. Едвај чекам да ви го претставам она поради кое ја ставив привремено во втор план музиката, кажа Елена.

Меѓутоа, она што ја прави посебно среќна, а како што напиша и на својот „Инстаграм“ дека со душа го чекала овој момент е онлајн продажбата.

Имено, оние кои сакаат да ги купат нејзините парфемите тоа ќе може да го направат и онлајн, а доставата за истите е и бесплатна.

Драги мои, со душа го очекував овој момент, да ви ја најавам ОНЛАЈН ПРОДАЖБАТА на парфемите-ЕРА парфем за жени и ЕРА парфем за мажи. Од утре можете да ги нарачате на официјалната страница www.era-cosmetics.com . Но, исто така можете да ги купите и пробате во салонот за убавина @danielnikolovskiofficial.
На страницата можете да ги дознаете сите детаљи околу состојките на парфемите, околу цената, начинот на плаќање, околу тоа како настана приказната, воедно и да ги видите подетално на фотографии како изгледаат парфемите. Доставата е до вашата врата и е бесплатна. 
Уживајте во новата ЕРА симфонија..“, напиша пејачката на социјалните мрежи.

View this post on Instagram

Драги мои, со душа го очекував овој момент, да ви ја најавам ОНЛАЈН ПРОДАЖБАТА на парфемите-ЕРА парфем за жени и ЕРА парфем за мажи. Од утре можете да ги нарачате на официјалната страница www.era-cosmetics.com . Но, исто така можете да ги купите и пробате во салонот за убавина @danielnikolovskiofficial. На страницата можете да ги дознаете сите детаљи околу состојките на парфемите, околу цената, начинот на плаќање, околу тоа како настана приказната, воедно и да ги видите подетално на фотографии како изгледаат парфемите. Доставата е до вашата врата и е бесплатна. 🙂 Уживајте во новата ЕРА симфонија.. ❤️?? Ваша, Елена Ристеска П.С. Засега продажбата ќе биде само во Македонија, но тимот работи на проширување на ЕРА приказната и продажба надвор од нашите граници. Сите прашања поставете ги на официјалниот инстаграм профил на ЕРА козметика @era_cosmetics или на официјалниот маил: [email protected] • • • My dear ones, I was looking forward to this moment, to announce the online sale of the ERA perfumes – ERA perfume for women and ERA perfume for men. You can make an order on the official website www.era-cosmetics.com starting tomorrow. But also you can buy them and try them at the beauty salon @danielnikolovskiofficial. On the page you can find out all the details about the ingredients of the perfumes, about the price, the way of payment, about how the story started, at the same time you can see the perfumes at photos, how they look like. Delivery is to your door and is free. 🙂 Enjoy the new ERA symphony Yours, Elena Risteska P.S. For now, the sale will be only in Macedonia, but the team is working to expand the story of ERA and sell outside our borders. Ask all questions on the official Instagram profile of ERA cosmetics @era_cosmetics or the official e-mail: [email protected] •Location of the advert Miami, Florida •Photography @dejan_dimkovski •Hair and makeup @armendramadani •Photography the perfumes @vladimirgjorgiev_ •Design @daki226 #website @lakii.p #cosmetics #eracosmetics #eraperfumes #photography #miami #florida #design #advertisement #perfumes #fragrance #perfumeshop #perfumesale #perfumeshopping #perfumeaddict

A post shared by ELENA RISTESKA ERA (@elenaristeska_era) on

По овој повод пристигнуваа честитки на адреса кај Ристеска, а меѓу нив и онаа на Каролина Гочева која и честиташе на својата колешка и другарка, а Елена и се заблагодари за поддршката.

Веруваме дека Елена ќе постигне голем успех во новиот бизнис, а оние кои ќе ги купат парфемите дали за себе или за подарок, ќе бидат презадоволни и редовни корисници.

Извор: vistina.com.mk

Previous 30 МИНУТНО ПРОТЕКУВАЊЕ НА ГЕЈМПЛЕЈ НА НАЈНОВАТА ASSASSIN’S CREED VALHALLA
Next СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 6 ЈУЛИ 2020 ГОДИНА