Акробација која остава без здив: Таа танцува “обесена“ на својата коса (видео)


Танчерката Мерион Крампе го издигна танцувањето на шипка на сосема ново ниво.

Покрај тоа што воопшто нема шипка, сега Мерион танцува “обесена“ на нејзината коса.

Иако е невозможно да објасни дека не е болно, нејзината вештина ве остава без здив. И не само оние што го виделе настапот, туку дури 234 илјади обожаватели кои ја следат на Инстаграм.

Извор: курир.мк

Previous Тијана Дапчевиќ на плажа во Грција сними несекојдневна глетка: „Дојдоа другарките“ (фото)
Next СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 2 ЈУЛИ 2020 ГОДИНА

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published.