in , ,

Со месеци се шпекулира дека оваа актерка е новата девојка на Бред Пит, сега таа се огласи и ја откри вистината

Во последните месеци постојано кружат шпекулации дека Бред Пит е во врска со колешката Алија Шокат, а таа сега се огласи и откри каков однос има со актерот.

Имено, неодамна во интервју за „Vulture“ објасни во каква врска е со Бред Пит.

„Не сме пар, само сме пријатели“ откри актерката.

Таа откри дека не и допаѓа што често ја следат папараци.

„Се’ ова е премногу. Имам чувство како да сум гола во училишниот ходник и сите гледаат во мене“.

Таа истакна дека се дружила со Бред и за време на самоизолацијата, но меѓу нив не се случило ништо, ниту пак се развиле емоции во љубвовна смисла.

Извор близок на актерите истакна дека се дружат бидејќи живеат во близина.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Лила можеби лета во облаци, ама сепак знае што прави: И мачето од Ковид 19 си го заштити… за секој случај! (ФОТО)

Ладната фризура е повторно “ин“