in ,

Момците воздивнуваат, девојките и се восхитуваат: Ќерката на Здравко Чолиќ никогаш поубава и позгодна на новите фотографии (фото)

0

Уна Чолиќ, наследничката на еден од најпопуларните пејачи во регионот, Здравко Чолиќ, стана вистинска Инстаграм ѕвезда.

Во овој момент, таа е проследена од околу 25.000 корисници на оваа социјална мрежа, а скоро секоја објава од неа завршува на порталите.

https://www.instagram.com/p/CByEi8ApNB2/?utm_source=ig_web_copy_link

Уна, која наполни 18 години минатата година, привлекува внимание на Инстаграм со својата физичка убавина, како и скапите и провокативни парчиња облека што често ги носи.

https://www.instagram.com/p/CB1heAvJIko/?utm_source=ig_web_copy_link

Уна живее како повеќето нејзини врсници и сака да излегува, да патува и сл…

Таа неодамна го промени својот имиџ. Ја надогради косата и стана бринета, а за новата фотографија доби бројни пофалби од нејзините следбеници.

https://www.instagram.com/p/B-crruXqaR4/?utm_source=ig_web_copy_link

За разлика од повеќето наследници на познатите на Балканот кои не сакаат да се експонираат во јавноста, Уна е сосема спротивна и сака да биде во фокусот на медиумите и оние кои и ласкаат.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ВИДЕО: Која порака носи песната Бакнеж се истакнаа Тхе Чикс во интернет гоствување во 90 минути на Телма емисијата

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 29. ЈУНИ 2020 ГОДИНА