in ,

Сопственикот на „Пинк“ неодамна стана дедо, а сега ја објави првата фотографија со внуката

Сопственикот на „Пинк“, Жељко Митровиќ на 1 јуни стана дедо кога неговиот син Александар доби ќерка.

Гордите родители одлучија нивната наследничка да се вика Емилија, а Жељко беше пресреќен дедо кој заедно со пријателите славеше до раните утрински часови.

Митровиќ сега на својот „Инстаграм“ објави фотографија со неговата внука која мирно спие, а тој ја набљудува.

„Емилија и нејзиниот Џ- Ед“, напиша сопственикот на розовата телевизија.

https://www.instagram.com/p/CB6ABIZhLdU/?utm_source=ig_web_copy_link

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ВИДЕО: Најново вирално видео на велешкиот Тик Токер Марјан

ПОГЛЕДНЕТЕ ГО НАЈНОВИОТ ТРЕЈЛЕР ЗА CYBERPUNK 2077 – THE GIG