in ,

ПОГЛЕДНЕТЕ ГО НАЈНОВИОТ ТРЕЈЛЕР ЗА CYBERPUNK 2077 – THE GIG

Излезен е новиот трејлер за новата много очекувана и барана игра CYBERPUNK 2077 – THE GIG. Погледнете го сето тоа на наредниот линк: ПОГЛЕДНЕТЕ ГО НАЈНОВИОТ ТРЕЈЛЕР ЗА CYBERPUNK 2077 – THE GIG

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Сопственикот на „Пинк“ неодамна стана дедо, а сега ја објави првата фотографија со внуката

„Точно е дека постои привлечност меѓу нас“: Познатата пејачка откри дали е во врска со поранешното момче на Милица Тодоровиќ