in , , ,

ВИДЕО: Најново вирално видео на велешкиот Тик Токер Марјан

Поради што е толку вирално и итересно видеото погледнете испод:

@marjankrstevski.26

Сите ми викаа да ги пратам моите соништа и затоа ги запратив овие две убавици! @suzanagavazova @anaspalace #fyp #foryou #foryoupage #4you #4youpage

♬ original sound – marjankrstevski.26

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Придобивките од кивито за човековото здравје

Сопственикот на „Пинк“ неодамна стана дедо, а сега ја објави првата фотографија со внуката