ПОГЛЕДНЕТЕ ГО ОВА ВИРАЛНО ВИДЕО ОД СЛАТКИ КУЧИЊА КОЕ ЌЕ ВИ ГО СТОПЛИ СРЦЕТО


Вчера на Facebook и TikTok стана вирално видео од две кучиња, Watson и Kiko. Наводно, Watson го изел грицкалчето на Kiko, и нивната сопственичка го „кара“ Watson. Таа го прашува Watson дали знае што треба да направи кога некому нешто ќе му украде. Погледнете што ќе направи тој:

Извор: srekja.mk

Previous Кристина Димитриевска стана нечија „фатална опсесија“: Мисицата ја прогонува „манијак“… и тоа женски?! (ФОТО)
Next СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА 27-28 ЈУНИ 2020 ГОДИНА

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *