in , ,

ВИДЕО: Супер сихронизирана 1200 миља Тик Ток изведба од песната на Тоше Проески и Гоца Тржан

Секој би сакал да пее како Тоше Проески и Гоца Тржан но ретко некој моеже. Еве една Тик Ток сихронизирана изведба која ќе ве воодушеви. Погледнете го видеото испод:

https://www.tiktok.com/@marjankrstevski25/video/6842416556845059334

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 26. ЈУНИ 2020 ГОДИНА

СРЕЌАТА Е НА НИВНА СТРАНА – ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ КОИ ГИ ОЧЕКУВА НЕЗАБОРАВНО ЛЕТО