Антониа Гиговска по предизвикот што им го постави на колешките, сега и самата се стави пред нов и многу повозбудлив (фото)


Младата успешна пејачка Антониа Гиговска периодов постојано има нови изненадувања за своите фанови и следбеници на соцојалните мрежи.

Неделава таа имаше предвизик до колешките да се покажат без шминка, но само една од прозваните се огласи со вистинскиот одговор.

Сега, Антониа се стави себеси и својот тим, но и сите оние креативци што ја следат, а идејата е за нејзината нова песна, односно спот, да избере приказна за сценарио на видеото на кое ќе се работи.

Оваа возбудлива идеја, ја става пред предизвик Антониа, но и оние кои се чувствуваат инсиративно за нешто вакво.

„Убав ден другари. Мојата нова песна го чека вистинскиот момент за спотот. Јас и мојот тим би сакале да имаме уште некој млад и перспективен лик кој што ке ни помогне во спотот па затоа дојдовме до една идеја. Се што треба да направите е да ни пратите кратко “сценарио” за тоа како би изгледал мојот спот на email/ [email protected]  Песната има брз ритам, бидете креативни…. Јас и мојот тим ке го одбереме најдобриот млад режисер.Ги чекам вашите идеи. Да ве видам колку сте креативни. Напомена: песната е со брз ритам.- пишува Антониа на описот на објавената фотографија каде позира со својата нова розово-виолетува фризура.

Извор: vistina.com.mk

Previous ОСТВАРЕНАТА И УСПЕШНА ЖЕНА ГИ ПОСЕДУВА ОВИЕ ОСОБИНИ
Next Кристина Димитриевска стана нечија „фатална опсесија“: Мисицата ја прогонува „манијак“… и тоа женски?! (ФОТО)