Бои на лакови за нокти што треба да ги имате ова лето


Претходните неколку години, популарните нежни и природни летни нијанси беа надополнети со многу поинтензивни и впечатливи бои. Па така, и ова лето ќе уживате во модерните бои на лакови за нокти, чиј опсег на нијанси се движи од нежни светли до силни неонски нијанси. Овие седум нијанси ќе бидат најпопуларните бои на лакови за нокти за претстојното лето.

Повеќе ќе најдете на наредниот линк: Бои на лакови за нокти што треба да ги имате ова

Извор: vistina.com.mk

Previous Маријан Стојаноски и официјално е женет човек, а наскоро ќе стане и татко (фото)
Next 15 НАЈДОБРИ СИНГЛПЛЕЕР ИГРИ КОИ НЕ СТЕ ГИ ИГРАЛЕ ДО СЕГА

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published.