in

Ќе ве насмеат до солзи: Хит имитација на Милица Тодоровиќ и Славица Чуктераш како Марија и Миљана Кулиќ

Милица Тодоровиќ и Славица Чуктераш успеајаа да ги насмеат сите со урнебесната имитација на Марија и  Миљана Кулиќ.

Милица и Славица се добри другарки, а и одлично се снаоѓаат во иматициите. Тие ги вкрстија талентите, па ги имитираа мајката и ќерката од најпознатото реално шоу.

Поради една кавга со Зола во Задруга, Марија и рече на Миљана: „Ти си г*мно, расипано сушество“.

Милица и Славица ја имитираа токму оваа ситуација, а нивните следбеници имаа само позитивни коментари за нив.

„Браво девојки, луди сте“, „Умирам од сме“, „Во оригинал ги изимитиравте Марија и Миљана“.

Како изгледа нивната имитација погледнете подолу.

https://www.instagram.com/p/CBv8x0oAfkW/?utm_source=ig_web_copy_link

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ВИДЕО: Најнови три откачени музички видеа на најпознатиот велешки Тик Токџија

Идеја за појадок: Кроасани со шунка и кашкавал