in ,

(ФОТО) ОВА Е НАЈКУЛ ТРЕНД НА СТИЛИЗИРАЊЕ ПАНТАЛОНИ И САНДАЛИ

Ова не е тренд за секого, но оние вие кои ќе се определите за него бидете сигурни дека ќе изгледате како да сте дошле од модна писта

Веќе некое време ова е популарен начин ана стилизирање на панталоните и сандалите помеѓу познатите модни икони.

Овој тренд започна уште во есента, иако тоа не е стилска новост, сандалите со ремчиња околу зглобовите кои ќе ги врзете над панталоните станаа вистински хит и одличен моден трик како да го надградите вашиот стил и да го направите да изгледа префинето и ефектно.

За повеќе кликнете на наредниот линк: НАЈКУЛ ТРЕНД НА СТИЛИЗИРАЊЕ ПАНТАЛОНИ И САНДАЛИ

Извор: srekja.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Идеја за појадок: Кроасани со шунка и кашкавал

Најчести грешки при перње на облеката