Идеја за појадок: Кроасани со шунка и кашкавал


Пробајте го овој лесен рецепт за денешниот појадок. Кроасаните може да ги купите во најблиската пекара или да ги подготвите сами. 

Иако сме навикнати да ги јадеме кроасаните во слатка варијанта, сигурни сме дека ќе ви се допадне овој рецепт за кроасани со шунка и кашкавал.

За да гп водоте видеoтo кликнете на наредниот линк: Идеја за појадок: Кроасани со шунка и кашкавал

Извор: kajgana.com

Previous Ќе ве насмеат до солзи: Хит имитација на Милица Тодоровиќ и Славица Чуктераш како Марија и Миљана Кулиќ
Next (ФОТО) ОВА Е НАЈКУЛ ТРЕНД НА СТИЛИЗИРАЊЕ ПАНТАЛОНИ И САНДАЛИ

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *