in

ВИДЕО: Се појави Фејк снимка на која се гледа вселенски брод на небото

Тешко да е ова точно но сепак изгледа реалистично од далеку. Погледнете го видеото испод:

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Детективите открија што пронашле во собата во која почина Мајкл Џексон

Следете го сопственикот на вирално.мк на Тик Ток