in ,

Во медиумите се појави вест дека Лепа Брена и Боба се уапсени во Монте Карло – пејачката веднаш реагираше

Веднаш по завршувањето на вонредната состојба во Србија, Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ со приватен авион отпатуваа во Монте Карло.

Како што наведуваа некои од медиумите, тие наводно заминале таму за да купат нова јахта на која планираат да го поминат поголемиот дел од летото.

Брена максимално ужива во слободно време и редовно ги информира своите фанови како ги поминува времето во Монте Карло.

Меѓутоа, на насловната страница на „Скандал“ осамна наслов: „Сите детали за апсењето на Брена и Боба во Монте Карло“.

По тој повод, фолк пејачката веднаш реагираше објавувајќи ја веста и кратко напиша:

„Глупост“ и на тој начин ги демантираше овие пишувања.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

PS5 vs PS4: Која е разликата во графика?

Овој трик за само 30 секунди лечи забоболка – ви ја откриваме тајната која стоматолозите вешто ја кријат