in ,

Се породи Леа Од Дома Со Леа, и веднаш пристигнаа честитки од Македонските твитерџии

Се породи Леа Јутуберката и Твитерџиката во вчерашниот ден, а и мајката и бебето се добри што е најважно. Голема честитка од моја страна и да е вечно синчето. Веднаш пристигнаа голем број на честитки од Македонските Твитерџии. Еве го твитот Леа што го стави на Твитер по породувањето.

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Што ќе се случи во вашиот организам ако ги замените сите пијалаци со вода?

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 19. ЈУНИ 2020 ГОДИНА