in ,

Никогаш нема да погодите: Ова се вистинските имиња на синовите на Лепа Брена

Лепа Брена од бракот со Боба Живојиновиќ има два сина, Стефан и Виктор.

Меѓутоа, тие имаат и по уште едно име, а многумина тоа не го знаат.

Бидејќи и двајцата се родени во Америка, тие мораат да имаат и средно име. Така нивните вистински имиња се: Стефан Емералд и Виктор Ернест.

Живојиновиќ во една прилика истакнаа дека немаат потреба јавно да откриваат кое име им го пишува во документите.

Стефан во една прилика истакна дека не сакаат да го викаат Емералд, а откри дека кога ќе се изнервира неговите пријатели се шегувале на негова сметка: „Ајде Есмералда, опушти се“.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 18. ЈУНИ 2020 ГОДИНА

БРАВО!! Брозовиќ помогна на девојче од Македонија!