in , ,

Таа е ѕвезда на Балканот: Погодувате ли која наше пејачка е на оваа фотографија од детството?

Изминатиот период во време на карантин и полициски час, на социјалните мрежи имавме можност да видиме многу ретро фотографии на позиати личности, од нив, нивните најблиски или еден времеплов нив годините од фото-моменти кои досега сме немале прилика да ги ѕирнеме од приватноста на познатите.

Некои од вас веројатно веќе нагодуваат кое е малечкото црнокосо девојченце од фотографија…

Станува збор за нашата поп-дива Калиопи која изминатите неколку месеци беше меѓу најактивните на социјалната мреѓа Инстаграм.

Таа пееше во живо, комуницираше со фановите и своите колеги од дома и регионот, па имавме прилика да слушнеме многу музика и разговори од Калиопи на нејзиниот профил.

Фановите будно следеа се’ што правеше таа, а особено среќни беа оние кои имаа прилика лично да разговраат со неа, нешто кое таа го применува и непосредно кога има време и обврските и го дозволуваат тоа.

Овој пат за промена ја објави оваа стара фотографија од нејзиното детство, а многумина со воодушевување коментираа колку е преслатка нашата Опи.

Извор: vistina.com.mk

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Запознајте го новиот мој Истаграм профил и на вирално.мк

Диета со кајсии: Ќе намалите килограми, но тоа не е најважното