in ,

Запознајте го новиот мој Истаграм профил и на вирално.мк

Пред да започнам од ново секојдневно ставав слики од Велес и најубавите делови од градот. Причината што започнувам од ново е тоа што имав некои проблеми со профилот и решив да започнам од почеток. На минатиот профил имав секоја ден по нови следбеници а и луѓе кои лајкуваа редовно. Така да доколку имате Инстаграм профил а барате да видите некаде итересни слики на некој профил следете го мојот профил, на кој ќе ставам итересни слики од Велесов а и други слики со кои ќе се обидам да ви го разубавам денот. Линкот кон профилот е следен: ljubomirpepic

What do you think?

Written by Ljubomir Pepic

Имам 40 години и доаѓам од Велес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Елена Петреска има алтернатива за летен одмор: Наместо на плажа пејачката се сончаше во двор (фото)

Таа е ѕвезда на Балканот: Погодувате ли која наше пејачка е на оваа фотографија од детството?